Muhasebe Kursları

bilgisayarlı muhasebe kursuTürkiye’nin ilk Bilgisayar Destekli Muhasebe eğitimlerini başlatan kurumu olarak, bugüne kadar binlerce öğrencimiz Netsis, Mikro, Nebim Winner, Nebim V3, ETA, LOGO, LOGO Go3 gibi bir çok farklı program öğrenerek iş ve meslek sahibi oldu. Bemar Kariyer olarak "kitaptan değil, sektörden eğitim" sloganı ile çıktığımız eğitim programlarımızda, müfredatlarımız sektörde deneyimli ve halen çalışma hayatına devam eden uzman muhasebe eğitmenleri ve sektör tecrübeli mali müşavirler tarafından hazırlanır, güncellemeler ve mevzuat değişiklikleri anında müfredata yansıtılır. Bu sayede Bilgisayarlı Muhasebe Kursu müfredatı her zaman güncel kalır ve eğitimlere katılan adaylar eğitim süresince sadece kitaptan anlatılan bir eğitime tabi tutulmazlar. Ve eğitim süresince katılımcılara en iyi muhasebe kursu eğitimi verilir.

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu ve Finansal Planlama eğitiminin her aşamasında sınav uygulaması yapılır. Muhasebe sınavları eğitime göre yazılı ve/veya muhasebe programları üzerinden projelendirme yapılarak uygulanmaktadır. Sınavlardan başarılı olan öğrencilerimize Bilgisayarlı Muhasebe Sertifikası ve Finans Uzmanlığı Sertifikası verilir.

Muhasebe Kursu Eğitimleri ve Süreleri

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Eğitimi toplamda 220 derslik 4 farklı bölümden oluşmaktadır.

# Muhasebe Eğitimi Ders Saati Süre
1. Ön ve Genel Muhasebe Kursu 50 Ders 6 Hafta
2. Muhasebe Programları Kursu 70 Ders 7 Hafta
3. İleri Muhasebe Kursu ve Finans Eğitimi 60 Ders 8 Hafta
4. Microsoft Office Kursu 40 Ders 5 Hafta

Katılımcılar bilgi ve eğitim durumlarına göre farklı etaplardan katılım gösterebilirler.

Muhasebe Eğitimleri İçeriği

1. Ön Muhasebe Kursu Eğitimleri
İşletme Defteri Serbest Meslek Kazanç Defterleri Demirbaşlar
Personel İşlemleri Beyannameler Genel Muhasebe
Müşteri ve Cari Hesap Takibi Stok ve Stok Takibi Fatura ve İrsaliye İşlemleri
Teklif ve Sipariş İşlemleri Kasa Hesap Takibi Çek ve Senet Takibi
Banka Hesabı Takibi Personel Özlük İşlemleri Muhasebe Fişleri
Entegrasyon Fişleri Açılış İşlemleri Defterler
Mizan ve Gelir Tabloları Bilançolar E-Defter
E-Fatura E-Bildirge KDV ve Muhtasar Beyannameleri
BA - BS İşlemleri Kapanış İşlemleri

2. Muhasebe Programları Kursu - Bilgisayar Destekli Muhasebe

Mikro - Yetkili Eğitim Merkezi ERP, MRP, CRM Sistemlerinin tek paket olarak sunulduğu Full Enerji Paketi üzerinden eğitim verilir.

Nebim V3 - Yetkili Eğitim Merkezi Kurumsal mağazacılık ve perakande zincirlerinde çok kullanılan Nebim programı üzerinden eğitim verilir.

ETA SQL V8 serisi üzerinden ön muhasebe ve genel muhasebe eğitimi verilir

Logo Go3 Serisi üzerinden ön muhasebe ve genel muhasebe eğitimi verilir.

Netsis, Logo programı tarafından satın alınarak LOGO ile birleşmiştir.

3. İleri Muhasebe Kursu, ERP ve MRP Eğitimleri ve Finansal Planlama Eğitimleri

Maliyet Muhasebesi Eğitimi

Dış Ticaret Muhasebesi Eğitimi

İthalat / İhracat Muhasebesi Eğitimi

Mali Tablolar Analizi Eğitimi

Sosyal Güvenlik Hukuku Eğitimi

Uluslararası Raporlama Standartları (UFRS) Eğitimi

Uygulamalı Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi

Bütçeleme Eğitimi

Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

Enterprise Resource Planning (ERP) - Kurumsal Kaynak Planlaması

Material Requirements Planning (MRP) - Malzeme İhtiyaç Planlaması

Customer Relationship Management (CRM) - Müşteri İlişkileri Yönetimi

 • Eğitimin Süresi Nedir ?

  1. Ön Muhasebe Kursu + Muhasebe Programları Kursu = 120 Ders

  2. İleri Muhasebe Kursu + ERP + MRP + Finansal Planlama = 60 Ders

  3. Microsoft Office Kursu = 40 Ders

 • Eğitim Hangi Günlerde Verilir?

  Hafta İçi Akşam: Pazartesi - Çarşamba - Cuma Günleri

  Hafta İçi Gündüz: Pazartesi - Çarşamba - Cuma Günleri

  Hafta Sonu: Cumartesi - Pazar günleri

  İleri Muhasebe Eğitimleri Sadece Salı - Perşembe günleri verilmektedir

 • Eğitimi Nerelerde Alabilirim ?

  Şişli - Mecidiyeköy Bemar Kariyer Okulları

 • Bilgisayarlı Muhasebe Kursuna Kimler Katılabilir ? Kimler Katılmalı ?

  Günümüz ekonomik koşullarında işşizlik sorununa kalıcı çözüm bulmak ve yepyeni kariyer hedefleri olan herkes için bilgisayarlı muhasebe kursuna katılmayı öneriyoruz.

  İnternet üzerinden yapılan araştırmalarda, son 6 aylık dönem baz alındığında, en çok personel aranan meslek dalının Muhasebe olduğu ortaya çıkmıştır. Global ekonomide ve sürekli gelişen şirketler arasında yetişmiş eleman ihtiyacının karşılanamadığı bu dönemde şirketlerin Muhasebe departmanlarında çalışabilmek için ilk etapta Muhasebe'nin temeli olan Ön Muhasebe öğrenmeli ve daha sonra ise artık küçük ölçekli firmaların bile kullandığı muhasebe programlarını öğrenmek gerekmektedir.

  Daha kurumsal firmaların Muhasebe departmanlarında çalışabilmek veya ileri ki dönemde yönetici pozisyonunda çalışabilmek için ise, İleri Muhasebe Kursu ile Maliyet Muhasebesi, ERP, MRP, İthalat ve İhracat Muhasebesi, Finansal Muhasebe, Finansal Planlama, Şirketler Muhasebesi gibi bilgiler edinilmesi gerekmektedir.

  Bemar Kariyer okulları olarak sunduğumuz eğitim programlarında, kursiyerlerin Muhasebenin temelinden başlayarak farklı alanlarda uzmanlaşabilmesi için Ön Muhasebe Kursu, Muhasebe Programları Kursu, Genel Muhasebe Kursu, İleri Muhasebe Kursu, ERP ve MRP Eğitimi, Maaliyet muhasebesi, Dış Ticaret Muahsebesi, Şirketler Muhasebesi gibi eğitimler uzman eğitmenler ve sektörün içerisinde çalışan mali müşavirler tarafından planlanmaktadır.

  Yetkili Eğitim Merkezi Farkı

  Ayrıca özel antlaşmalarla sahip olduğumuz Yetkili Eğitim Merkezi belgelerimiz ile, verilen eğitimin kalitesi tescil edilmiş ve eğitim sonunda alacağınız program sertifikaları ile kariyerinize önemli katkılarda bulunacaktır.

  Muhasebe Kursunu bitirene İş İmkanı doğuyor

  Katılacağınız eğitimlerde kazanacağınız deneyimler ışığında, iş bulmak sizin için problem olmaktan çıkacaktır. Alacağınız muhasebe sertifikaları ve katılım belgeleri iş başvurularınızda sizlerin tercih edilmenizde çok önemli rol oynayacaktır.

  Ayrıca Yetkili Eğitim Merkezi olduğumuz Nebim ve Mikro sayesinde seçeceğiniz programda uzmanlaştıktan sonra Yetkili Eğitim Merkezi olduğumuz kurumlara CV'iniz yönlendirilerek sizlere iş imkanı yaratmak için çalışmalar yapılmaktadır.

 • Muhasebe Kursu Hangi Bölümlerden Oluşur ?

  Ön Muhasebe Kursu

  Muhasebe Programları Kursu

  İleri Muhasebe Kursu (ERP/MRP Eğitimi ve Finansal Planlama)

 • Program Sonunda Hangi Belgeleri Alacağım ?

  Bemar Kariyer Özlük İşleri ve Bordrolama Eğitimi Başarı Sertifikası

  Micro Başarı Sertifikası

  Nebim Başarı sertifikası

  ETA Başarı Seritifikası

  ERP/MRP Eğitimi Sertifikası

  Mali Tablolar Analizi Sertifikası

  Dış Ticaret Muhasebesi Sertifikası

  Maliyet Muhasebesi Sertifikası

  UFRS Eğitimi Sertifikası

  Microsoft Office Kursu Sertifikası

 • Muhasebe Kursu Fiyatları

  Muhasebe Kursu Fiyatlarını etkileyen bir çok faktör bulunmaktadır. Muhasebe Kursları fiyatlarını etkileyen en önemli faktör katılımcı başına düşen eğitmen birimidir. Yani, kısaca sınıf mevcutları kurs fiyatlarını etkileyen en önemli faktördür. Sınıf mevcudu ne kadar çok olursa, katılımcı başına düşecek birim eğitmen değeride o kadar düşecektir. Örneklersek, 10 kişilik bir sınıfta muhasebe kursu fiyatı 1000 TL gibi düşünüldüğünde 20 kişilik bir sınıfta muhasebe kursu fiyatları 500 TL olacaktır. Buda her katılımcının eğitimen ile geçireceği zamanı düşürecektir.

  Muhasebe kursu fiyatını etkileyen ikinci bir faktör ise muhasebe kursu derslerinin sayısıdır. 50 derslik bir bilgisarlı muhasebe kursu ile 100 derslik eğitimin aynı fiyatta olmaması gerekir.

  Muhasebe kursları fiyatlarını etkileyen bir başka faktör ise kurumun yetkili eğitim merkezi olup olmamasıdır. Yetkili eğitim merkezi ünvanını barındıran kurumlar demo muhasebe programları üzerinden eğitim vermez ve muhasebe programlarını kesintisiz öğrenmeniz sağlanır. Bemar Kariyer Okulları olarak sunduğumuz tüm bilgisayarlı muhasebe programlarının yetkili eğitim merkezi olarak eğitim vermekteyiz.

  Muhasebe kursları fiyatlarını etkileyen en önemli ve sonuncu faktör ise eğitmenin kalitesidir. Eğitmenin kalitesi, deneyimi ve tecrübesi, yetki belgesi, hali hazırda bu sektörde çalışıp çalışmadığı, güncel muhasebe yasalarını ve değişiklikleri takip edip etmediği gibi önemli kriterler eğitmenin kalitesini belirler. Ve tabi eğitmen olup olmadığı da çok önemlidir.

  En iyi muhasebe kursunu seçebilmek için yukarıda bahsedilen kriterlerin hepsini bir arada değerlendirmek gereklidir. Bemar Kariyer olarak sunduğumuz muhasebe kurslarında tüm bu kriterler göz önünde bulunarak hem en iyi muhasebe kursu hem de en iyi muhasebe kursu fiyatını sunmak için çalışmaktayız

 • Muhasebe Kursları İstanbul

  Bemar Kariyer Okulu olarak amacımız İstanbul'daki muhasebe kursları arasında bir fark yaratmaktır. Büyük şehir olmanın avantajı ile İstanbul'da çok sayıda muhasebe kursu bulunmaktadır. Sayının bu kadar fazla olduğu bir durumda, muhasebe kursları arasından hangisinin en iyi muhasebe kursu olduğunu seçmekde çok zor olacaktır.

  Muhasebe kursları İstanbul aramlarında en doğru ve en iyi muhasebe kursu fiyatlarını sunmak, en iyi muhasebe kursu eğitimini vermek için çabalıyoruz. Sizde muhasebe kursu araştırması yaparken eğitimlerimiz hakkında bilgi almadan karar vermeyin


Muhasebe Kursu

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright 2018 Bemar Kariyer & British Town Dil Okulları