Bilgisayarlı Muhasebe Programları Kursları

muhasebe programları kursuGenel Muhasebe kursu nun ikinci bölümü olan Muhasebe Programları Kursu, Ön Muhasebe Kursunun bitiren adayların katıldığı programdır. İlk bölümde 50 ders saatinden oluşan Ön Muhasebe Kursunu tamamlayan adaylar, en çok kullanılan bilgisayarlı muhasebe programları olan Nebim Winner, Nebim V3, Mikro V15, ETA SQL 8 ve LOGO muhasebe programlarının eğitiminin verildiği Bilgisayarlı Muhasebe Kursuna devam eder

Muhasebe Programları Kursunda, adaylar var olan muhasebe bilgilerinin tatbikini Bilgisayarlı Muhasebe Kursları Laboratuvarında yaparak pratik kazanırlar.

Bilgisayarlı Muhasebe Programları Kursunda eğitimler sektörde halen çalışmakta olan eğitmenler tarafından verilmekte bu sayede güncel mevzuat değişiklikleri ve güncellemeler an ve an muhasebe kursu müfredatına eklenmektedir. Eğitmenler sektörde en çok kullanılan muhasebe programları üzerinden eğitim vermektedir.

Genel Muhasebe kursunu bitiren kursiyerler şirket ve işletmelerin muhasebe departmanlarında ön muhasebe elemanı olarak, her türlü ticari faaliyet gösteren kurumların muhasebe departmanlarında muhasebe personeli olarak ve mali müşavirlik ve yeminli mali müşavirlik bürolarında, bilgisayarlı muhasebe programlarını kullanabilecek yeterlilikte istihdam edilebilirler.

Bilgisayar Destekli Muhasebe Programları Kurslarını bitiren öğrencilerimize ücretsiz iş olanağı ve rehberlik hizmeti sunmaktayız. Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimleri sürekli devam ettiği için devamsızlık yaptıkları ders saatinin tekrarını ücretsiz olarak tekrar alabilirler.

Muhasebe Kursu Programları Eğitim, Yöntem ve Teknikleri

Genel muhasebe kursu eğitiminin ilk kısmında ön muhasebe eğitimini alan adaylar, ikinci bölüm olan bilgisayarlı muhasebe programları kursuna geçiş yaparak laboratuvar ortamında, sektörün içerisinden eğitmenlerin tecrübeleri ile Mikro V15, ETA, Nebim V3, Nebim Winner, Logo, Luqa gibi farklı programların eğitimlerini tamamlarlar. Bu sayede, ön muhasebe eğitiminde aldıkları temel muhasebe kavramlarını ve işlemlerini bilgisayar destekli muhasebe programlarında uygulamalı olarak öğrenirler.

Muhasebe Programları kurslarında başlıca Mikro, ETA, NEBİM, LOGO, Luqa gibi sektörde en fazla rağbet gören programların eğitimleri verilmektedir. Bu programlar ile birlikte tüm muhasebe programları için ayrıca grup ve/veya özel ders programları sunulmaktadır.

Muhasebe Programları Kursuna Kimler Katılabilir?

Muhasebe Programları kursuna katılacak kursiyerlerin temel seviyede bilgisayar bilgisine sahip olması gerekmektedir. Bu bilgiye sahip olmayan kullanıcılar için giriş seviyesinde bilgisayar bilgisi eğitimi verilebilmektedir.

Muhasebe Programları Kursu Süresi ve Eğitim Günleri

Genel Muhasebe = Ön Muhasebe Kursu toplam süresi 50 Ders + Muhasebe Programları Kursu 50 Ders = 100 derstir. İlk 50 derslik kurs, ön muhasebe kursunu, ikinci 50 derslik kurs ise bilgisayarlı muhasebe programları kursunu kapsamaktadır.

Muhasebe Programları Kursları eğitim günleri, Hafta içi (Pazartesi + Çarşamba + Cuma) gündüz / akşam ve Hafta sonu (Cumartesi + Pazar) gündüz / akşam olarak programlanmıştır. Hafta içi programlarında 5 haftada tamamlanan programlar, hafta sonu programlarında 6 haftada tamamlanmaktadır.

Bilgisayar Destekli Muhasebe Programları Kursuna giden ve tamamlayan öğrenciler;

İleri Muhasebe Kursu: ERP/MRP Eğitimleri + Finansal Planlama Kursuna devam edecektir.

Muhasebe Programları Kursu fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için lütfen aşağıdaki "Sizi Arayalım" formunu doldurunuz.

Muhasebe Kursu

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright 2018 Bemar Kariyer & British Town Dil Okulları