13 - 17 Yaş İngilizce Kursu

Ortaokul ve Lise Öğrencilerine Özel İngilizce Kursları
ilkokul ingilice kursu

13 - 17 Yaş İngilizce Kursu

Egitimikursu.com
1443

13 - 17 Yaş İngilizce Kursu

Ortaokul ve Lise öğrencileri için İngilizce Kursları, 13 - 17 yaş arası öğrenciler için özel olarak hazırlanmıştır. İngilizceyi eğlendirerek öğretmeyi amaçlayan İngilizce kursları her seviyedeki öğrenciler için farklı seviye ve düzeylerde hazırlanmaktadır.

13 - 17 yaş gruplarında İngilizce kursları okul eğitimlerine ek olarak İngilizce seviyelerini geliştirmek amacı ile özel oalrak programlarnmıştır. Öncelikli olarak İngilizce'yi 4 ana beceride (okuma, yazma, dinleme ve konuşma) geliştirerek üniversite eğitiminde hazırlık sınıfı okumadan direk bölüme geçmelerini sağlamaktır.

Alanından deneyimli ve İngilizce öğretmeyi meslek edinmiş İngilizce eğitmenleri tarfından verilen eğitimler, zengin içerikli materyaller ve aktiviteler ile desteklenmektedir. Eğitim müfredatı dil gelişimini ve sosyal becerilerini aynı anda destekleyecek niteliktedir.

Yaş ve seviyelere göre gruplandırılan eğitimler, 8-12 kişilik sınıflarda verilmektedir.

Ortaokul ve Lise öğrencileri için İngilizce kursu eğitimleri, Cumartesi ve Pazar günleri düzenlenmekte, konuşma kulubü, gramer kulubü ve okul dönemlerindeki sınavlar için ücretsiz etütler ile desteklenmektedir..

Velilerle daima iletişim içinde olduğumuz bu eğitimlerin sonunda öğrencilerimiz, kolejlerde verilen eğitimlere denk bir eğitim almış ve bu dili aktif halde kullanabilir seviyeye ulaşmış olmaktadırlar..

13 - 17 Yaş Grubu İçin İngilizce Seviyeleri

İngilizce Seviyeleri Avrupa Dil Portfolyosuna göre 6 ana seviye olarak belirlenmiştir.

Bu Seviyeler A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyeleridir.

Geçmişten gelen alışkanlıklar ile elementary, beginner, pre-intermediate, intermediate, upper-intermediate ve advanced seviyeleri değişerek "Avrupa Dilleri Öğretimi Ortak Çerçeve Programı"nda tüm dil eğitimlerinde ortak seviyeler belirlenmiştir.

Genel İngilizce kursları, bu seviyelerin tamamını kapsar. İngilizce kursu eğitimleri yukarıdaki seviyelere uygun olarak planlanmış eğitim sistemi ve müfredatlar ile uygulanmaktadır.

Genel İngilizce kurslarına başlamadan önce ğrencilerimizin seviyeleri belirlenerek onlar için en uygun sınıf ve seviye belirlenir.


Biz Sizi Arayalım!

İngilizce Kursları Eğitim Süreleri ve Günleri

Ortaokul ve Lise öğrencileri için hazırlanan İngilizce kurslarının programları şu şekildedir;

* Eğitim Günleri Eğitim Saatleri
HSS Cumartesi - Pazar 09:30 - 12:45
HSÖ 14:00 - 17:15

* HSS = Haftasonu Sabah | HSÖ = Haftasonu Öğlen

Sık Sorulan Sorular

İngilizce kurslarında tüm sınıflarımız maksimum 12 kişiliktir.
Ortaokul ve lise öğrencileri için hazırlanan İngilizce kurslarında eğitimlerde İngilizce kur sistemi uygulanmaktadır. Eğitimlerin genel olarak en yoğun açıldığı aylar Eylül, Şubat ve Temmuz ayları olmak ile birlikte bu ayların dışında yılda en az 6 defa eğitimler başlamaktadır.
Eğitime istediğiniz dönem başlayabilirsiniz. Öğrencilerimizin seviyeleri ve sınıfları farklı olduğu için her seviye için ayrı sınıfımız bulunmaktadır.
13 -17 yaş grubu ortaokul ve lise öğrencileri için hazırlanan programlarda İngilizce seviyeleri A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 olarak eğitim verilmektedir. Her bir kur ortalama 3 ay civarında sürmektedir. Aralıksız olarak eğitime devam eden öğrenciler 1 yıl içerisinde A1 - B2 arası 4 kur İngilizce alabilmektedirler.

İngilizce Kursuna Gidenlerin Yorumları

6 aydır hafta sonları eğitime geliyorum. İngilizce'mde çok gelişme oldu. Okulda da ortalamama yansıdı. Artık İngilizce'den keyif almaya başladım. Hocalarıma çok teşekkür ediyorum.

Özge K./16

Üniversite sınavına İngilizce'den gireceğim Hem okul hem İngiizce kursunu bir arada götürüyorum. Benim için çok faydalı oldu. İngilizce'yi daha çok sevmeye başladım.

Ceren D./17

İngilizce benim için inanılmaz zor geliyordu. Öğretmenim inanılmaz yardımcı oldu. Üniversite'ye gittiğimde hazırlık okumayacağım. En az 1 sene kazandım. Teşekkürler British Town

Yavuz S./16

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Biz Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!