Çocuklar için İngilizce Kursu

İlköğretim İngilizce Kursu Şişli - Mecidiyeköy
ilkokul ingilizce kursu

Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Egitimikursu.com
1865

Çocuklar İçin İngilizce Kursları

Şişli Mecidiyeköy bölgesinde çocuklar için İngilizce Kursları, 7 - 12 yaş arası ilköğretim öğrencileri için özel olarak hazırlanmıştır. İngilizceyi eğlendirerek öğretmeyi amaçlayan çocuklar için İngilizce kursları, 7 yaşından 12 yaşına kadar farklı yaş grupları ve farklı seviyeler için organize edilmiştir. Özellikle Şişli ve Mecidiyeköy bölgesindeki ilköğretim öğrencileri için tasarlanan ingilizce kursu programlarında çocukların yaş ve gelişim özelliklerine uygun eğitim verilir.

Çocukların normal okul eğitimlerine ilave olarak hazırlanan programlarda sınıflar çocukların yaş ve İngilizce seviyelerine göre gruplandırılır. Öncelikli olarak İngilizce'yi sevdirmek için tasarlanan eğitimler, çocukların İngilizce'yi severek ve anlayarak öğrenmeleri amaçlanmıştır.

Alanından deneyimli ve çocuklara İngilizce öğretmeyi meslek edinmiş İngilizce eğitmenleri tarfından verilen eğitimler, zengin içerikli materyaller ve aktiviteler ile desteklenmektedir. Eğitim müfredatı çocukların dil gelişimini ve sosyal becerilerini aynı anda destekleyecek niteliktedir.

Yaş ve seviyelere göre gruplandırılan eğitimler, 8-12 kişilik sınıflarda verilmektedir.

Şişli ve Mecidiyeköy bölgesine yakın konumdaki Çocuklar için İngilizce kursu eğitimleri, Cumartesi ve Pazar günleri düzenlenmekte, hafta içi günlerde ise çocuklara özel konuşma kulubü ve okul dersleri ve sınavları için ücretsiz etütler düzenlenmektedir.

Velilerle daima iletişim içinde olduğumuz bu eğitimlerin sonunda çocuğunuz, kolejlerde verilen eğitimlere denk bir eğitim almış ve bu dili aktif halde kullanabilir seviyeye ulaşmış olmaktadır.

Çocuklar İçin İngilizce Eğitim Seviyeleri

İlköğretim öğrencileri için İngilizce kursları, Starters, Movers, Flyers ve Flyers + seviyeleri olarak gruplandırılmaktadır.

Flyers seviyesini bitiren öğrencilerden yeterli düzeye gelenler Teens gruplarının A1 veya A2 seviye eğitimlerine devam etmektedirler.

Çocuklar için İngilizce kursları, ilköğretim öğrencilerine özel olarak düzenlenmekte, farklı yaş grubu öğrencileri ile birleştirilmemektedir.

Çocuklar için İngilizce kursları hem yaz döneminde, hemde kış döneminde devam etmektedir. Kış Dönemi kursları, okulların açılması ile başlamakta ve kapanması ile son bulmaktadır.


Biz Sizi Arayalım!

Çocuklar için İngilizce Kursları Eğitim Süreleri ve Günleri

Çocuklar için İngilizce kursu eğitimleri haftasonu farklı saat dilimlerine planlanmıştır. Çocuklar için İngilizce kursları hem İngilizce seviyesine ve hem de yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Bu sayede çocuklar için planlanan İngilizce kurslarında aynı seviye ve yaştaki çocuklar eğitim görmektedir.

2018 - 2019 Çocuklar İçin İngilizce Kursları

Eğitim Günleri Eğitim Saatleri Seviye 1. Dönem 2. Dönem
Cumartesi veya Pazar 09:30 - 12:30 Startes/Movers/Flyers 06/10/2018
20/01/2019
09/02/2019
09/06/2018
12:30 - 15:30 Startes/Movers/Flyers/+
15:30 - 18:30 Startes/Movers/Flyers/+

Sık Sorulan Sorular

İlkokul ve Ortaokul 8 - 12 yaş grubu öğrencileri için hazırlanan tüm İngilizce sınıflarında eğitimler maksimum 12 kişilik sınıflarda planlanmaktadır.
Çocuklar için İngilizce Kursları okulların açılması ile başlayıp okulların kapanması ile birlikte sona eriyor. Bu tarihler haricinde çocuklar için İngilizce kursları yaz tatili döneminde hafta içi gündüz olarak devam ediyor.
Eğitime istediğiniz dönem başlayabilirsiniz. Öğrencilerimizin seviyeleri ve sınıfları farklı olduğu için her seviye için ayrı sınıfımız bulunmaktadır.
İngilizce zamana dayalı ve uzun soluklu bir eğitimdir. Genel olarak İngilizce eğitim sistemi yaş gruplarına göre farklılık göstermektedir. 1 eğitim yılı boyunca alınan İngilizce eğitim, yaş ve yaşlara göre programlanan eğitim sisteminden dolayı yeterli olmayacaktır.

Çocuklar için İngilizce Kursuna Gidenlerin Yorumları

Kızımı 2 senedir Şişli Biritish Town'a gönderiyorum. Hem okuldaki hem de evdeki gelişiminden çok memnunum. Umarım bozmadan devam edersiniz. İlgiliniz mükemmel.

Ayşe T.

Geçtiğimiz yıl kızımı başka bir kursa göndermiştim. Aradaki farkı bu sene British Town Şişli'ye kayıt olunca gördük. Ciddi bir fark var.


Derya D.

Hafta sonu çocuklar için ingilizce kursuna geliyoruz. Hafta içide ingilizce kursu için aktivitelere katılıyoruz. Aktivitelerin hem İngilizce'sine hem de çocuğumun gelişimine katkısı var. Çok teşekkürler.

Ahmet Ç.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Biz Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!