ETA YETKİLİ EĞİTİM MERKEZİ

BEMAR KARİYER OKULLARI ETA YETKİLİ EĞİTİM MERKEZİ OLDU

eta KursuBemar, 1991 yılında İzmir'de başlayan kariyer yolculuğuna Türkiye'de toplam 25 şube ile devam etmektedir. Türkiye'de Bilgisayarlı Muhasebe Kursundaki uygulamaları ile fark yartan Bemar, sektörün önde gelen Muhasebe Yazılımı firması olan ETA ile eğitim ortaklığı anlaşmasına giderek, ETA Yetkili Eğitim Merkezi ünvanını almıştır.

Türkiye'nin önde gelen Muhasebe Programları yazılımlarından olan ETA'nın Yetkili Eğitim Merkezi olan Bemar Kariyer Okulları, Bilgisayarlı Muhasebe Kursu başarı ile tamamlayan kursiyerlerine ETA tarafından düzenlenen Başarı sertifikası vermektedir.

ETA ve Bemar Kariyer Okullarının Yetkili Eğitim Merkezi anlaşması sonucunda, Bemar Kariyer okullarında Bilgisayarlı Muhasebe, Ön Muhasebe, Genel Muhasebe ve İleri Muhasebe kurslarından mezun adaylar arasından eğitimlerini başarı ile tamamlamış adaylara ETA tarafından iş yönlendirmesi yapılarak işe yerleştirme imkanı sağlanacaktır. Fark yaratan bir eğitim planlaması oluşturan Bemar Kariyer Okulları, eğitim ile birlikte öürencilerine istihdam olanağı da sağlamaktadır.

Muhasebe Kursu

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright 2018 Bemar Kariyer & British Town Dil Okulları

Bilgi Almak İstiyorum