YDS 2017 ilkbahar dönemi sınavı ne zaman?

YDS 2017 ilkbahar sınavı ne zaman?

YDS 2017 ilkbahar dönemi sınavına katılacak adaylar için heyecanlı saatler başladı. YDS geri sayım saatler sonra bitiyor. YDS ne zaman yapılacak?YDS için artık saatler kaldı. Yabancı dil sınavına girecek adaylar heyecanla son saatlerin geçmesini bekliyor.

YDS 2017 ilkbahar sınavı ne zaman?

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı 2 Nisan 2017 Pazar günü binlerce adayın katılımıyla gerçekleşecek. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye ve Tespit Sınavı binlerce adayın zorlu soruları cevaplamak için sınav binalarında hazır bulunmasıyla başlayacak.

Adayların yabancı dil bilgisini ölçmek üzere yapılan Sınav 02 Nisan 2017 Pazar günü saat 10:00’da başlayacak. Önemli bir not: Sınava katılacak adayların sınav başlama saati olan 10:00’dan 15 dakika önce sınav binalarına alınma işlemi tamamlanacak olup saat 09:45’ten sonra adaylar sınav binalarına alınmayacaktır.

Yabancı Dil Sınavına Girerken Yanınızda Bulundurmanız Gereken Belgeler

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı 2017 ilkbahar dönemi sınavına girecek olan adayların aşağıdaki belgeleri yanlarında bulundurması yeterlidir.

  • Sınav girş belgesi,
  • Nüfus Cüzdanı, Kimlik kartı (yeni), pasaport.
Yabancı dil Sınavına Girerken Yanınızda Bulundurmanız Yasak Olan Eşyalar

Sınav binalarında hiçbir eşya emanete alınmayacağı için adayların aşağıdaki eşyaları yanlarında bulundurmamaları gerekmektedir.

  • Çanta, cüzdan, cep telefonu, saat, kablosuz iletişim sağlayan cihazlarla; kulaklık, kolye, küpe, yüzük (alyans hariç), bilezik, broş, anahtar, metal para gibi metal içerikli eşyalarla; her türlü elektronik/mekanik cihazla ve çağrı cihazı, telsiz, fotoğraf makinesi vb. araçlarla, her türlü plastik ve güneş gözlüğü dâhil cam eşyayla (şeffaf/numaralı gözlük hariç), banka/kredi kartı, ulaşım kartı vb. kartlar,
  • Cep bilgisayarı, saat, sözlük işlevi olan elektronik aygıt, hesap makinesi vb. her türlü bilgisayar özelliği bulunan cihazlar,
  • Her türlü kesici ve delici alet, ateşli silah ve benzeri teçhizat,
  • Kalem, silgi, kalemtıraş, müsvedde kâğıdı, defter, kitap, sözlük, pergel, açıölçer, cetvel vb. araçlar,
  • Su hariç yiyecek, içecek vb. gıda maddeleri,
  • İlaç, alçı, sargı bezi, koltuk değneği vb. sağlık malzemeleri ve araçlar.

Eğitimikursu.com ailesi olarak 2017 YDS ilkbahar dönemi sınavına girecek bütün adaylara başarılar dileriz.Yabancı Dil ve Sınavlara Hazırlık Sertifika programlarımız hakkında bilgi almak için Bilgi Formu doldurabilirsiniz.

Summary
YDS 2017 ilkbahar sınavı ne zaman? YDS Sınavı Ne Zaman?
Article Name
YDS 2017 ilkbahar sınavı ne zaman? YDS Sınavı Ne Zaman?
Description
YDS 2017 ilkbahar sınavı; YDS'ye katılacak adaylar için heyecanlı saatler başladı. YDS geri sayım saatler sonra bitiyor. YDS ne zaman yapılacak?
Author
Publisher Name
Egitimikursu.com
Publisher Logo

Tebrikler! %50 İndirim Kazandınız!Hemen Görsele Tıkla