şişli ingilizce kursu – mecidiyeköy ingilizce kursu

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
şişli ingilizce Kursu

şişli ingilizce kursu – Şişlide bulunan British Town Şişli İngilizce Kursu Osmanbey’de, Halaskargazi Caddesi üzerinde Atatürk Müze evinin tam karşısında 3. katta bulunmaktadır.

Konuşma ağırlıklı eğitim

Şişli İngilizce Kursunda genel gramer eğitimlerinden farklı olarak, konuşma ağırlıklı eğitimler yapılmaktadır. şişli ingilizce kursu eğitimleri hafta içi ve hafta sonu olmak üzere farklı günlerde ve saat dilimlerinde yapıldığı için iş veya okul planınıza göre eğitim tercihi yapabilirsiniz.

Hafta içi İngilizce Kursu

Hafta içi günlerde yapılan eğitimler hafta içi gündüz ingilizce kursu ve hafta içi akşam ingilizce kursu olarak planlanmaktadır.

Hafta içi gündüz İngilizce kursu

Hafta içi gündüz eğitimler, genelde yoğun ingilizce kurslarından oluşur ve haftada 4 gün veya 5 günlük eğitimleri kapsar.

Hafta içi akşam İngilizce kursu

Hafta içi akşam eğitimler ise haftada 2 gün veya 3 gün olarak planlanmaktadır. 2 günlük eğitimler genelde Salı ve Perşembe günleri, haftada 3 günlük ingilizce kursları ise Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri yapılmaktadır. 2 gün yapılan eğitimlerde günde 4 ders, 3 gün yapılan eğitimlerde ise günde 3 ders yapılmaktadır.

Hafta sonu İngilizce kursları

Hafta sonu ingilizce kursları ise, Cumartesi ve Pazar günleri yapılmaktadır. Hafta sonu eğitimleri gün içerisinde 3 farklı saat diliminde yapılmaktadır; hafta sonu sabah ingilizce kursları, hafta sonu öğlen ingilizce kursları ve hafta sonu akşam ingilizce kursları. Hafta sonu eğitimleri her gün 4 ders olarak yapılmaktadır.

Mecidiyeköy İngilizce Kursu

Mecidiyeköy ingilizce kursunda eğitiminize tüm seviyelerden başlayabilirsiniz. Genel ingilizce kurslarının yanı sıra sınavlara hazırlık, özel ingilizce dersi, iş ingilizcesi, mesleki ingilizce, çocuklar için ingilizce, konuşma kulübü kursu gibi ihtiyacınıza yönelik eğitimlere katılabilirsiniz.

Eğitim alabileceğiniz diğer kurslar ise;

şişli ielts kursu

şişli ielts kursu hafta içi akşam veya hafta sonu yapılmaktadır. Genellikle her ay farklı bir sınava hazırlık kursu eğitimi başlar. Genelde sınavlara hazırlık kursları sınavların yapılacağı tarihe göre planlanır ve eğitimler sınav tarihinden 1 hafta önce biter. Bu sebepten dolayı gireceğiniz IELTS sınavına göre eğitiminizi program yapmanız gerekmektedir.

şişli toefl kursu

şişli toefl kursu hafta içi akşam veya hafta sonu yapılmaktadır. Genellikle her ay farklı bir sınava hazırlık kursu eğitimi başlar. Genelde sınavlara hazırlık kursları sınavların yapılacağı tarihe göre planlanır ve eğitimler sınav tarihinden 1 hafta önce biter. Bu sebepten dolayı gireceğiniz TOEFL sınavına göre eğitiminizi program yapmanız gerekmektedir.

şişli yds kursu

şişli yds kursu hafta içi akşam veya hafta sonu yapılmaktadır. YDS sınavı senede 2 kez yapıldığı için farklı seviyedeki adaylar için farklı ve aşamalı eğitim sistemi uygulanır. Genellikle gireceğiniz yds sınavından 3 ay önce eğitimler başlar.

şişli e-yds kursu

şişli e-yds kursu hafta içi akşam veya hafta sonu yapılmaktadır. e-YDS sınavı her ay yapıldığı için farklı seviyedeki adaylar için farklı ve aşamalı eğitim sistemi uygulanır. Genellikle gireceğiniz e-yds sınavından 3 ay önce eğitimler başlar.

şişli yökdil kursu

şişli yökdil kursu hafta içi akşam veya hafta sonu yapılmaktadır. YÖKDİL sınavı senede 2 kez yapıldığı için farklı seviyedeki adaylar için farklı ve aşamalı eğitim sistemi uygulanır. Genellikle gireceğiniz yökdil sınavından 3 ay önce eğitimler başlar.

şişli toeic kursu

şişli toeic kursu hafta içi akşam veya hafta sonu yapılmaktadır. Genellikle her ay farklı bir sınava hazırlık kursu eğitimi başlar. Genelde sınavlara hazırlık kursları sınavların yapılacağı tarihe göre planlanır ve eğitimler sınav tarihinden 1 hafta önce biter. Bu sebepten dolayı gireceğiniz IELTS sınavına göre eğitiminizi program yapmanız gerekmektedir.

şişli hazırlık atlama kursu

şişli hazırlık atlama kursu üniversitelerin hazırlık atlama kursları genellikle Eylül ayında olduğu için yaz döneminde daha fazla rağbet gören bir eğitim programıdır. Seviyenize göre hazırlık atlama programlarına katılabilirsiniz. Yaz döneminde hafta içi gündüz, hafta içi akşam ve hafta sonu olmak üzere 3 ayrı seans planlanmaktadır.

şişli ingilizce kursu hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bilgi formunu doldurunuz;

Bilgi Formu

Summary
Şişli İngilizce Kursu - Mecidiyeköy İngilizce Kursu
Article Name
Şişli İngilizce Kursu - Mecidiyeköy İngilizce Kursu
Description
British Town Şişli Mecidiyeköy İngilizce kursunda verilen eğitimlerin günleri, saatleri, eğitim süreleri hakkında
Author
Publisher Name
Egitimikursu.com
Publisher Logo