Muhasebe Kursu Desteği – ATSO’dan destek

Muhasebe Kursu Desteği, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası

Ön Muhasebe Kursu
Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası, Aksaray Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası iş birliği düzenlenen uygulamalı ön muhasebe kursları Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim salonunda başladı.

Dersler 3 Nisan 2017’de Başladı

Dersler 3 Nisan 2017’de başlarken haftada 2 gün 4’er saat ve toplamda 3 hafta 24 saat, hafta içi 16:00 20:00 saatleri arasında düzenleniyor.

Kalifiye Eleman Yetiştiriyoruz
Eğitimler ile ilgili açıklama yapan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, yapmış olduğu açıklama da; “Ülkemiz ve ilimiz genelinde kalifiye eleman noktasında yaşanan sıkıntıların başlarında olan muhasebe elaman eksikliğinin önüne geçilmesi için Aksaray Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odamız iş birliği ile uygulamalı muhasebe kursu desteği veriyoruz. Eğitimlerimiz özel olarak hazırlanmış tam donanımlı eğitim salonumuzda yapılmakta olup 2 grup halinde yaklaşık 50 vatandaşımıza uygulamalı ön muhasebe kursu veriyoruz.
Bu eğitimlerin sonunda kursiyerlerimiz rahatlıkla herhangi bir iş yerinde ön muhasebe alanında çalışacak ve iş dünyasında yer alacaktır.
Bizler ülkemizin başlatmış olduğu milli istihdam seferberliği kapsamında kalifiye eleman sorunlarının önüne eğitimlerle geçmeyi planlamaktayız. İstihdam seferberliği kapsamında her türlü eksikliklerin önüne geçmek adına çalışmalar yürütmekteyiz” dedi.

Ön Muhasebeci eksikliğini gidereceğiz

Aksaray Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Melih Özan ise yapmış olduğu açıklama da; “Aksaray Ticaret ve Sanayi Odamızla ilimizde ön muhasebe eksikliğinin önüne geçmek adına son derece önemli bir adım attık. Bu eğitimler de genel olarak tam anlamıyla ön muhasebenin detaylarına iniliyor ve katılımcılara iş hayatlarında faydalı olacak bilgiler veriliyor. Burada Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Koçaş’a ayrıca teşekkür ediyorum. Bizlere son teknoloji ile donanımlı muhasebe kurslarını düzenleyebileceğimiz bir salon tahsis ederek eğitimimize büyük katkıda bulunmuştur. Diliyoruz ki eğitimlerin sonunda katılımcılarımızın tamamı iş hayatında yer alacaklardır” Dedi.

kaynak : aksarayhaberleri.gen.tr

Summary
Muhasebe Kursu Desteği
Article Name
Muhasebe Kursu Desteği
Description
Ticaret Odasından Uygulamalı Muhasebe Desteği, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası, Aksaray Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası iş birliği düzenlenen uygulamalı ön muhasebe kursları Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim salonunda başladı.
Author
Publisher Name
Egitimikursu.com
Publisher Logo

Tebrikler! %50 İndirim Kazandınız!Hemen Görsele Tıkla