Kariyer – Geleceğini İnşa Et – ITU Yatırım Kulübü GOBI 2017

Kariyer ve Gelecek – Build Your Future – ITU Yatırım Kulübü GOBI 2017

Kariyer planlarını sağlam yapmak isteyen yüzlerce öğrencinin her yıl merakla beklediği Global Opportunities in Business and Investment etkinliği bu yıl da Istanbul Teknik Üniversitesi Yatırım Kulübü organizatörlüğüyle Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleşecek. Etkinlik 10 Nisan 2017’de başlıyor. Detaylar haberin devamında.

ITU Yatırım Kulübü
Kariyer planlamalarında yeni bakış açıları kazandırmak için 2002 yılında kurulmuş olan Istanbul Teknik Üniversitesi Yatırım Kulübü, “Yatırımın en büyüğü kendinize” sloganıyla çok sayıda faaliyeti başarıyla gerçekleştirmiştir. Yönetim kurulu 11 kişiden oluşmakta ve 150’den fazla üyesi bulunmaktadır. Yıl içinde organize ettikleri etkinlikler şunlardır:

  • Pazarlama ve Finans Zirvesi
  • ITU Kariyer Zirvesi
  • Sanalborsam Yarışması
  • GOBI (Global Opportunities in Business and Investment)
  • Yatırımcı Akademesi
GOBI – Global Opportunities in Business and Investment

GOBI (Global Opportunities in Business and Investment), 5 gün boyunca katılımcılarını profesyonel çalışma hayatında iyi kariyerlere hazırlayan paneller ve Türk kültürünü tanıtacak etkinlikleri içeren bir organizasyon olup bambaşka bakış açılarını öğrencilere aşılayarak katılımcılarının hayatlarında yeni kapılar açan bir organizasyondur. GOBI, bir çok hayale ortak olmak ve bu hayallerden gerçeğe bir yol oluşturmak misyonu ile bambaşka kültürlere ev sahipliği yaparak farklı sektörlerin öncü isimlerinin seslerini dünyaya duyurmalarına olanak sağlar.Bu yıl düzenlenecek GOBI etkinliğine Bemar Kariyer Okulu Şişli Şubesi de sponsor olarak katılımcılara özel fırsatlar sunmaktadır. Etkinlikte yapılacak olan çekiliş ile katılımcılardan belirlenecek şanslı isimlere şube sertifika eğitimlerinde geçerli %100 burs imkanı sağlanacaktır. Ayrıca etkinlik katılımcılarına özel %60 indirim fırsatı sunulacaktır. Katılımcılara özel %60 indirim kampanyası sınırlı kontenjana sahip ve belirli tarih aralığında geçerli olacaktır.
* GOBI etkinliğinin ingilizce dilindeki açılımı Global Opportunities in Business and Investment olup Türkçe’de Küresel Iş ve Yatırım Fırsatları anlamını taşımaktadır.

Kariyer ve Gelecek –  Build Your Future

Etkinlik bu yıl “Build Your Future” temasıyla 8. kez gerçekleşecektir. ITU Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi’nde 10 Nisan 2017 tarihiyle start alacak olup 10-11-12 Nisan konferanslarıyla devam edecektir.

Konuşmacılar arasında TUSIAD Yönetim Kurulu Başkanı ve INDEX Grubu Ceo ve Yönetim Kurulu Başkanı olan Erol Bilecik de var.

Kariyer Global Opportunities in Business and Investment Build Your Future Geleceğini Inşa Et
Global Opportunities in Business and Investment – Build Your Future
Haydi şimdi Geleceğini Inşa Et!

Detaylı bilgi ve katılım koşulları için:

http://www.gobistanbul.com/

 

Summary
Kariyer ve Gelecek - Build Your Future Semineri
Article Name
Kariyer ve Gelecek - Build Your Future Semineri
Description
Kariyer ve Gelecek planlarını sağlam yapmak isteyen yüzlerce öğrencinin her yıl merakla beklediği Global Opportunities in Business and Investment etkinliği bu yıl da Istanbul Teknik Üniversitesi ...
Author
Publisher Name
Egitimikursu.com
Publisher Logo

Tebrikler! %50 İndirim Kazandınız!Hemen Görsele Tıkla